1. | Globetrotter 2 PC | 43 | |
|
2. | Pyramiden: Faraoens store drøm (Første 50 min) (PC(Retro)) | 8 | |
|
3. | Disneys animated storybook: The Lion King (Første 25 min) (PC) | 8 | | Disney's Animated Storybook: The Lion King
|
4. | Texas holdem Første 10 min X Box 360 | 5 | |
|
5. | Escape the lost kingdom The forgotten pharaoh Første 20 min PC | 5 | | Pharaoh
|
6. | Mystery P I The New York fortune Første 10 min PC | 5 | |
|
7. | Hoyle Card games 2004 Første 20 min PC | 4 | | Hoyle Card Games 2004
|
8. | Backpacker 3 Første 20 min PC O | 4 | | Backpacker 3
|
9. | Forza Motorsport 5 Første 20 min X Box one | 3 | | Forza Motorsport 5
|
10. | Spyro the Dragon Første 20 min PS1 | 3 | | Spyro the Dragon
|
11. | Oxenfree Første 20 min X Box one | 3 | | Oxenfree
|
12. | Myths Of Orion Første 20 min PC | 3 | |
|
13. | Mario og Sonic at the Sochi 2014 Olympic winter games Første 20 min WiiU | 3 | | Winter Games
|
14. | The Elder Scrolls 2: Daggerfall (Første 15 min) (PC) | 3 | | The Elder Scrolls II: Daggerfall
|
15. | Snake Rattle 'n' Roll Første 15 min X Box one | 3 | | Snake Rattle 'n' Roll
|
16. | Defender (Første 2 min) (Midway Arcade Origins) (Arkade) | 2 | | Midway Arcade Origins
|
17. | Yooka Laylee EP 10 | 2 | | Yooka-Laylee
|
18. | Zelda 2 Adventure of Link Første 20 min NES | 2 | | Zelda II: The Adventure of Link
|
19. | Wave Race (Første 20 min) (N64) | 2 | | Wave Race
|
20. | 4 Elements HD Første 20 min PS3 | 2 | | 4 Elements
|
21. | Mystery P I The Lottery ticket Første 5 min PC | 2 | | Mystery P.I.: The Lottery Ticket
|
22. | Asterix & Obelix XXL 2 (Første 25 min) (Switch) | 2 | | Obelix
|
23. | Disneys activity centre Aladdin Første 20 min PCO | 2 | |
|
24. | Mysteriet på Greveholm (Første 20 min) (PCO) | 2 | |
|
25. | Jack in the Dark (Første 5 min) (PC) | 2 | |
|
26. | Forgotten Places: Lost Circus (Første 10 min) (PC) | 2 | |
|
27. | Prøver litt empire at war (stargate mode) 1 | 2 | | Star Wars: Empire at War
|
28. | Assassins Creed. Stream 6 (Mixer) | 2 | | Assassin's Creed
|
29. | Fun Park party (Første 20 min) (Wii) | 2 | |
|
30. | Shadow of the Ninja (Første 4 min) (NES) | 1 | | Shadow of the Ninja
|
31. | Mario Tennis (Første 10 min) (N64) | 1 | | Mario Tennis
|
32. | The Night Before Christmas (Første 5 min) (PC) | 1 | | Lemmings
|
33. | Full Spectrum Warrior (Første 20 min) (XBOX) | 1 | | Full Spectrum Warrior
|
34. | Comix Zone (Første 5 min) (Sega Mega Drive) | 1 | | Comix Zone
|
35. | Civilization: Revolution (Første 20 min) (XBox 360) | 1 | | Civilization Revolution
|
36. | Rise of Nations: Extended edition (Første 25 min) (PC) | 1 | | Rise of Nations
|
37. | Awesomenauts Første 20 min PS3 | 1 | | Awesomenauts
|
38. | STAR WARS™: Squadrons (Første 20 min) (XBOX Series X) | 1 | | Star Wars: Squadrons
|
39. | Simon the Sorcerer 3D (Første 30 min) (PC) | 1 | | Simon the Sorcerer 3D
|
40. | Shining Force 2 (Første 30 min) (Sega Mega Drive) | 1 | | Shining Force II
|
41. | Joe and Mac 2: Lost in the tropics (Første 6 min) (SNES) | 1 | |
|
42. | Far Cry® 5 (Første 30 min) (XBOX Series X) | 1 | | Far Cry 5
|
43. | Casino Deluxe 2 (Første 20 min) (PC) | 1 | |
|
44. | Ankh 3 Battle of the gods Første 20 min PC | 1 | | Ankh: Battle of the Gods
|
45. | Mystery P I Lost in Los Angeles Første 20 min PC | 1 | | Mystery P.I. - Lost in Los Angeles
|
46. | Super EDF: Earth Defense Force (Første 4 min) (SNES) | 1 | | Earth Defense Force
|
47. | Gyromancer Første 20 min PC | 1 | | Gyromancer
|
48. | Dr. Mario 64 (Første 15 min) (N64) | 1 | | Dr. Mario 64
|
49. | Black and White 2 Første 20 min PC | 1 | |
|
50. | Wii Party U Første 30 min WiiU | 1 | | Wii Party U
|
51. | Recap delfinale 14: Andresjansen #1 | 1 | |
|
52. | Recap delfinale 8: 91-95 | 1 | |
|
53. | Jazz Jackrabbit 2 Første 20 min PCO | 1 | | Jazz Jackrabbit 2
|
54. | Big Family Games (Første 15 min) (Wii) | 1 | |
|
55. | Backpacker Junior (Første 20 min) (PC(Retro)) | 1 | |
|
56. | Colums (Første 5 min) (Sega Mega Drive) | 1 | | Tetris
|
57. | Castlevania: Lords of shadow (Første 20 min) (PS3) | 1 | | Castlevania: Lords of Shadow
|
58. | Return to Mysterious Island 2 (Første 20 min) (PC) | 1 | | Return to Mysterious Island 2
|
59. | GoldenEye 007 (Re-release) (Første 20 min) (XBOX Series X) | 1 | | GoldenEye 007
|
60. | Elefunk Første 20 min PS3 | 1 | | Elefunk
|
61. | XCOM Enemy unknown Første 30 min PS3 | 1 | | XCOM: Enemy Unknown
|
62. | Tropico 3 (SP + Absolute Power) (Første 20 min) (PC) | 0 | | Tropico 3
|
63. | For The King (Første 25 min) (XBOX one) | 0 | | For The King
|
64. | Dunk Lords (Første 12 min) (XBOX one) | 0 | | Dunk Lords
|
65. | Ariel's Story Studio (Første 25 min) (PC) | 0 | |
|
66. | Ghosts (Første 50 min) (PC) | 0 | |
|
67. | Dungeons 4 (Første 40 min) (PC) | 0 | | Dungeons 4
|
68. | Kirbys Dreamland 2 (Første 15 min) (Game Boy) | 0 | | Kirby's Dream Land 2
|
69. | Fable Heroes (Første 15 min) (XBOX 360) | 0 | | Fable: Heroes
|
70. | Isis (Første 20 min) (PC) | 0 | |
|
71. | Gauntlet 2 (Første 4 min) (Midway Arcade Origins) (Arkade) | 0 | | Midway Arcade Origins
|
72. | Hoa (Første 25 min) (XBOX one) | 0 | | Hoa
|
73. | SteamWorld Build (Første 30 min) (XBOX Series X) | 0 | | SteamWorld Build
|
74. | Lands of Lore: Guardians of Destiny (Første 20 min) (PC) | 0 | | Lands of Lore: Guardians of Destiny
|
75. | Hollow Knight (Første 30 min) (XBOX One) | 0 | | Hollow Knight
|
76. | Grand slam tennis (Første10 min) (Wii) | 0 | | Grand Slam Tennis
|
77. | Slayaway Camp: Butcher's Cut (Første 20 min) (XBOX one) | 0 | | Slayaway Camp: Butcher's Cut
|
78. | The Magic School Bus: Explores the human body (Første 20 min) (PC) | 0 | |
|
79. | Gears Tactics (Første 40 min) (XBOX Series X) | 0 | | Gears Tactics
|
80. | Sphere: Flying Cities (Første 40 min) (PC) | 0 | | Sphere - Flying Cities
|
81. | Return to Grace (Første 50 min) (XBOX Series X) | 0 | |
|
82. | The adventures of Hyperman (Første 20 min) (PC) | 0 | |
|
83. | Pokemon Puzzle League (Første 30 min) (N64) | 0 | |
|
84. | Call of Duty: Black ops 3 (Første 30 min) (PS4) | 0 | | Call of Duty: Black Ops III
|
85. | Metroid: Other M (Første 30 min) (Wii) | 0 | | Metroid: Other M
|
86. | Virtua Fighter 2 (Første 7 min) (Sega Mega Drive) | 0 | | Virtua Fighter 2
|
87. | Chreepers Christmas (Første 5 min) (PC) | 0 | | Lemmings
|
88. | Deltarune (Første 20 min) (Switch) | 0 | | Deltarune
|
89. | Contra Hard Corps (Første 5 min) (Sega Mega Drive) | 0 | | Contra: Hard Corps
|
90. | The legend of Kyrandia: Hand of fate (Første 20 min) (PC) | 0 | | The Legend of Kyrandia: The Hand of Fate
|
91. | Tidenes ESC-låt - Resultater semifinale 3 | 0 | |
|
92. | The Elder Scrolls: Arena (Første 10 min) (PC) | 0 | | The Elder Scrolls: Arena
|
93. | The Need For Speed: SE (Første 5 min) (PC) | 0 | | The Need for Speed
|
94. | Pokemon Stadium (Første 20 min) (N64) | 0 | | Pokémon Stadium
|
95. | Flaggseremoni delfinale 11 | 0 | |
|
96. | Space Harrier 2 (Første 5 min) (Sega Mega Drive) | 0 | | Space Harrier II
|
97. | Tidenes ESC låt - Kvalifiserte fra semifinale 3 | 0 | |
|
98. | Abetot Family Estate (Første 2 min) (PC) | 0 | |
|
99. | Tidenes ESC-låt - Resultater semifinale 1 | 0 | |
|
100. | Side Pocket (Første 15 min) (SNES) | 0 | | Side Pocket
|