راهنمای بازی FAR CRY 5 | فار کرای 5 پارت 6 (پارت پایانی)

راهنمای بازی FAR CRY 5 | فار کرای 5 پارت 6 (پارت پایانی)

Channel:
Subscribers:
149
Published on ● Video Link: https://www.youtube.com/watch?v=ke6N9zMPKHkFar Cry 5
Game:
Far Cry 5 (2018)
Duration: 1:37:44
1 views
0   0


✅ لایک و کامنت و سابسکرایب کردن کانال یادتون نره ❤️

💕 SUBSCRIBE 🔥 با لینک زیر لطفا مارو سابسکرایب کنید:

https://bit.ly/33eM7oK

داستان بازی در منطقه خیالی هوپ کانتی در ایالت مونتانا در آمریکا رخ می‌دهد. گروهی شبه نظامی‌و مذهبی تندرویی به نام "دروازه عدن (بهشت)" کنترل این منطقه را به دست گرفته‌اند. این گروه توسط فردی به نام جوزف سید رهبری می‌شود که پیروانش او را "پدر" صدا می‌زنند. جوزف سید بر این باور است که از طرف خداوند برگزیده شده است تا هوپ کانتی و مردمش را از نابودی برهاند. او یک سخنران رادیکال است و با تشکیل این گروه شبه نظامی ‌معتقد به آخرالزمان قصد دارد تا مردم را هدایت کند و در این راه خود او و سربازانش حتی به خشونت دست می‌زنند. دو برادر وی به نام‌های جیکوب ملقب به "سرباز"، جان ملقب به "باپتیست" و یک خواهر به نام فیث ملقب به "سیرن" نیز در این راه به او کمک می‌کنند و اعتماد مردم هوپ کانتی را به سمت جوزف جلب می‌کنند.

در همین زمان بازیکن به همراه مارشال کلانتر و در نقش معاون کلانتر به سمت کلیسایی که سید در آن حضور دارد وارد می‌شوند تا سید را دستگیر کنند. اما موفق نمی‌شوند و شکست می‌خورند و شخصیت اصلی موفق می‌شود تا از مهلکه بگریزد. او سعی می‌کند تا از خانواده سید و گروه دروازه عدن انتقام بگیرد و از مردمی‌ که به سید اعتقاد ندارند یک گروه مقاومت تشکیل دهد و از آنان در برابر سید محافظت کند هر کدام از باس‌ها سعی می‌کند به شکل خودش شما را سین (همون سید) کند مثل جان با دزدیدن شما و شکنجه دادن شما جیکوب با مبدل مغزش و فیث با تخیلی کردنتان و شما هم هر کدام را به شکل خودشان می‌کشید مثلاً در مرحله کشتن جان او شما را به فالز ایند دعوت می‌کند و با تفنگ شما را تهدید می‌کند ولی یکی از شخصیت های فالز ایند به طریقی به شما تفنگ کوچکی می‌رساند و شما به جان شلیک می‌کند و لی او فرار می‌کند و سوار هواپیمایی شده و شما هواپیمایش را ساقط می‌کنید فیث شما را در زیرزمینی حبس می‌کند و انجا را با ماده ای پر می‌کند که شما را بی هوش می‌کند ولی شما در ذهنتان با او جنگیده و اورا شکست می‌دهید و فیث خودکشی می‌کند.

جیکوب شما را دستگیر کرده و مبدل مغذ را به شما وصل کرده و شما را مجبور می‌کند که کل گروه مبارزان هوپ کانتری را بکشید و همان طور که گفتم شما کل گروه را قتل عام کرده ولی سپس آزاد می‌شوید و با ال ام جی جیکوب را می‌کشید و پدر ناراحت شده و در کلیسای اول بازی با شما قرار می‌گذارد شما به آنجا رفته و پدر همراه به یک سطل از ماده تخیلی می‌آیو و آن را زمین می‌گذارد و با شما حرف زده و می‌گوید: تو خانواده‌ام را از من گرفتی و من با چیزهای مشابه جبرانش کردم و لشکری از افراد شما را نشان می‌دهد که تفنگ هایشان را به طرف دوستان شما گرفته‌اند و می‌گوید دفعه قبل تو اینجا اومدی و من تسلیم شدم انتخاب با خودته خدا داره نگاه می‌کنه و در اینجا شما دو انتخاب دارید یکی تسلیم شدن و یکی فدا کردن دوستان و مبازه با پدر با انتخاب اولی شما هوپ کانتری را به پدر داده و سه دوست خود را نجات داده ولی توسط یکی دوستان تان کشته می‌شوید با انتخاب دوم پدر سطل توهم را روی شما ریخته و در ذهن تات با شما مبارزه می‌کند ولی شما او را شکست داده و دوستانتان را از حالت توهم نجات می‌دهید و پدر را دستگیر می‌کنید در همان لحظه یک شهاب سنگ به زمین خورده و پروژه زمین بهتره پدر را انجام می‌دهد شما ها پدر را داخل ماشین کرده و به سمت پناهگاه داچ می‌روید ولی ماشین به درختی کوبیده شده و دوستانتان مرده ولی شما و پدر زنده می‌مانید پدر شما را زمینی به پناهگاه برده داچ را کشته و شما را مسخره می‌کند و سپس به شما پیشنهاد می‌دهد انجمن جدیدی با نام New Eden تشکیل دهید و شما قبول می‌کنید.

جهت حمایت از ما، لطفا کانال را سابسکرایب کرده، ویدئو را لایک کنید و نظرات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

#FARCRY5#فار_کرای#FARCRY

راهنمای بازی FAR CRY 5 | فار کرای 5 پارت 6 (پارت پایانی)
واکترو بازی FAR CRY 5 | فار کرای 5 پارت 6 (پارت پایانی)
Other Videos By ATI GAMES


2021-09-15راهنمای بازی FAR CRY 5 | فار کرای 5 پارت 6 (پارت پایانی)


Other Statistics

Far Cry 5 Statistics For ATI GAMES

Currently, ATI GAMES has 16 views for Far Cry 5 across 12 videos. His channel currently has around hours worth of content for Far Cry 5, roughly 1.80% of the content that ATI GAMES has uploaded to YouTube.