Let's Play Transference: "Sluit jezelf af in een bubbel en ontrafel het mysterie"

Subscribers:
8,430
Published on ● Video Link: https://www.youtube.com/watch?v=V1-blDUP3To



Game:
Category:
Let's Play
Duration: 32:48
38 views
0


Yo, yo, yo! Het is alweer een tijdje geleden dat wij een Let's Play van een VR game hebben gedaan. We hebben de PlayStation VR uit de kast gehaald, en gelukkig zat er nog net geen dikke laag stof op. Ubisoft is namelijk met een gloednieuwe VR game uitgekomen, Transference. Niemand minder dan Frodo van The Lord of the Rings, Elijah Wood, heeft ook een grote invloed gehad op dit spel. Gaan Koos en David genieten van deze psychologische thriller of gaat dit een complete flop worden? Kijk snel naar het item Let's Play Transference: "Sluit jezelf af in een bubbel en ontrafel het mysterie".
Geen één familie is perfect
Het verhaal speelt zich af in een simulatie gemaakt door de wetenschapper Raymond. In het spel ga je door middel van verschillende perspectieven kijken naar de verschillende issues die binnen de familie spelen. Je moet er achter gaan komen hoe de familie kan ontkomen aan hun problemen. Het spel is heel netjes uitgewerkt, je krijgt het gevoel alsof je in een speelfilm aan het spelen bent. De real-life cutscenes en de pakkende webcam video's trekken je compleet het verhaal in.
Puzzels en enge locaties in Transference
Tijdens het spelen van dit spel krijg je vaak te maken met verschillende soorten puzzels. Deze puzzels zijn bijvoorbeeld op te lossen door hints te gebruiken, die je uit videologs kunt halen. Deze videologs liggen dan weer verspreid in verschillende kamers. Gelukkig zit het spel niet vol met enge jumpscares, maar de sfeer zelf zit er verschrikkelijk goed in. Vooral het gebruik van de VR-bril heeft een positief effect op je speelervaring. Het geluid, de real-life beelden en de creepy omgeving maken deze game echt af. Voor de liefhebbers van het thriller genre en voor de eigenaren van een VR-bril, raden we deze game zeker aan. Wat vinden jullie na het bekijken van deze Let's Play van deze game? Zijn jullie onder de indruk? Laat het ons weten in de comments hieronder.




Other Videos By Gamekings Vault


2020-06-03Welke grote game gaat er dit najaar winnen?
2020-05-31Filmkings over Aladdin, Glass, Prospect en Into the Spider-verse
2020-05-31Kevins keuze met Fingered, Banished & Pony Island
2020-05-31Einde van de Week Vrijdag met PSN, Command & Conquer en Squadron 42
2020-05-31Nerd Culture #19 met Koen Deetman, Paul Deetman & Boris van de Ven
2020-05-30Super Mario Party Discussie: 'Dit soort games verveelt nooit'
2020-05-30Mega Man 11 Review: Is de magie in deeltje 11 nog steeds aanwezig?
2020-05-30Techkings over Google Slate, Pixel 3 en Project XCloud
2020-05-30Super Mario Party Review: De ultieme partygame voor dit najaar
2020-05-30Dakar 18 Review: "Dit project was te groot voor Bigmoon Entertainment"
2020-05-30Let's Play Transference: "Sluit jezelf af in een bubbel en ontrafel het mysterie"
2020-05-30Deliver Us The Moon Review: "Potje maan bestellen met extra joppiesaus"
2020-05-30Deze Week bij Gamekings: de grote releases komen eraan
2020-05-30Brievenmaandag over Firstlook Festival, Red Dead Redemption 2 en het succes van de Switch
2020-05-30Techkings over Google Project Stream, iPhone XS en Net Neutrality
2020-05-30Let's Play Capcom Beat 'Em Up: "Collectie van nostalgie en gezelligheid"
2020-05-30SiegeCraft Commander Review: "Van mobile game tot console game"
2020-05-30Einde van de Week Vrijdag met een dikke rondleiding op het Firstlook Festival
2020-05-30Filmkings over X-Men: Dark Phoenix, Creed II en Fantastic Beasts
2020-05-30Slime Rancher Review: "Een simpele First-person managing game"
2020-05-30Firstlook Journaal #7 Het complete programma, 2 hallen ramvol content!