About Ronin
Witej.
Jo żem Samotny Ronin, lub po prostu Ronin. Kin Wojownik, Tamar Lizak, Dziwakomen, TK-3027, Cero Ordova, pseudonimów mam wiele. I nie, nie jestem ze śluńska, tylko troche godko pogadać umiem. Jeśli chcesz zobaczyć jak gość co nie potrafi grać w gry gra w gry i robi z siebie głupka, to zapraszam na mój kanał. Jestem fanem Wojtiego2000, więc jeśli "razi cię" jego humor to nie zalecam oglądać. Fan Star Wars, Śródziemia, Marvela i Assassin's Creedów.
Na moim kanale znajdziesz:
* shitposty
* gry
* rozmowy o niczym i podcasty
* wywody
* rozwody
* i inne rodowody
Ogółem nie będziesz się nudzić.
Progi Subskrybscjowe:
* 3 suby - wiadomość od Obamy (done)
* 10 subów - Specjalny Filmik, lub live z TF2 i innych gier z ekipą
* 50 subów - QiA
* 100 subów - serwer DC






