Uszaak

Uszaak

Views:
355,466
Subscribers:
1,320
Videos:
718
Duration:
13:05:37:54
Poland
Poland

Uszaak is a Polish content creator on YouTube with approximately 1.32 thousand subscribers. He published 718 videos which altogether total more than 355.47 thousand views.

Created on ● Channel Link: https://www.youtube.com/@uszaak
About Uszaak

Stworzyłem ten kanał, ponieważ przez ostatnie kilka lat gry stały się częścią mojego życia. Wcześniej już podejmowałem kilka bezskutecznych prób, tworząc różnego rodzaju filmy. Sprawdziłem się też jako redaktor. Na lubiegrac.pl spędziłem rok, a na polygamia.pl zrealizowałem trzymiesięczne praktyki. Ten obfity w naukę czas dał mi do zrozumienia, że polskie dziennikarstwo o grach dopiero raczkuje i popełnia wiele błędów. Ciekawostka, na ten temat pisałem pracę licencjacką.

Na tym kanale chciałbym tworzyć materiały, które będą mogły rywalizować z najlepszymi w naszym kraju. Chcę oddawać w Wasze ręce różnorodne i pełne świeżych informacji o produkcjach z naszego ukochanego świata. Wciąż jednak brakuje mi doświadczenia i funduszy, aby to zrealizować. Jako internetowy twórca potrzebuję także wielu fanów. Największe studia zapraszają tylko najpopularniejszych. Mam nadzieję, że docenicie moją pracę i razem stworzymy coś, czego jeszcze nie było!
Most Viewed Games