Dead Space YouTube Views and Videos

Dead Space

Total Views:
273,333,949
Total Channels:
29,807
Total Videos:
156,626
Total Duration:
5375:04:45:45
Mean Duration:
49:25
Median Duration:
25:41

Dead Space - Steam Store Page






Top 100 Videos For Dead Space From Turkey With The Most Comments


This list represents YouTube gaming videos by content creators from Turkey for Dead Space organized by the most comments on their videos; in other words, videos with the most community interaction. This includes video game reviews, "Let's Plays", and other video game content. Numbers are retrieved via the YouTube API and updated daily.


ChannelVideo TitleCommentsCategory
1.Turkey ARIA KEOXERDead Space: REMAKE !!!1,434
2.Turkey BaldibackKORKU DOLU DEAD SPACE REMAKE DENEYİMİ1,241
3.Turkey Enis KirazogluÖVGÜLER YAĞDIRILAN KORKU OYUNUNU OYNADIM: DEAD SPACE REMAKE903
4.Turkey Enis KirazogluGRAFİKLERİ YÜZÜNDEN GERÇEK SANILAN FPS OYUNU ve SAĞLAM GRAFİKLİ DEAD SPACE REMAKE762
5.Turkey Pintipanda ENGHİÇ KORKMADIM ULAN !! (yalnız efsane remake olmuş)269
6.Turkey Can Sungur ve Yakın EvrenCyberpunk 2, 1000TL Dead Space, Oyunlarda Terörle Mücadele, Stadia Kapandı - Oyun Haberleri 2240254
7.Turkey Easter GamersTvDEAD SPACE REMAKE..159
8.Turkey Disket KutusuREMAKE BÖYLE OLUR! | Dead Space Remake İnceleme141
9.Turkey Disket Kutusu2023 OYUN TAHMİNLERİMİZİ HATIRLIYORUZ | Ne Dedik, Ne Gördük?138
10.Turkey BradalarNE OYUNDU BE! | Dead Space #oyunöneri125
11.Turkey FedupsamaniaBAŞTAN SONA YENİLENEN DEAD SPACE | ZOR MOD - BÖLÜM 187
12.Turkey Baturhan YondemirSTEAM DOLARA GEÇMEDEN KAÇIRMA: 60+ Ucuz ve Kaliteli Oyun Tavsiyesi82
13.Turkey Pintipanda ENG🔴 STÜDYODA GERGİN DAKİKALAR !!76Let's Play
14.Turkey BradalarKENDİ BATTLEFIELD OYUNUNU YAP, PES BEDAVA OLDU, DEAD SPACE GELİYOR - Haber Uzayı 10371
15.Turkey Karanlık Adam TVEpic Games Bahar İndirimi - Jetonu Köşeli İndirim66
16.Turkey DANGER BOZORGDead Space 2023 |وحشت در فضا ؟ بیریز کفه فضا تیزی بکشیم60
17.Turkey Disket KutusuYENİ DEAD SPACE OYUNU MU GELİYOR? | DEAD SPACE SERİSİNİN BAŞINA GELENLER59
18.Turkey FedupsamaniaSANTRİFÜJ YENİDEN DEVREDE! | ZOR MOD - BÖLÜM 557
19.Turkey Mustafa KadirONLINE WITCHER OYUNU, CYBERPUNK 2077 DEVAM OYUNU, 5 YENİ WITCHER OYUNU, DEAD SPACE REMAKE!48
20.Turkey KonsologOCAKTA ÇIKACAK 7 OYUN!47
21.Turkey سوب | Sopلعبة كاملة في لقطة واحدة 🧟‍♂️ !! #شورتس #شورت #مواقع #ديد_سبيس #لعب #shorts #short #deadspace202345
22.Turkey Emin ÇıtakİLK DEFA KORKU OYUNU OYNADIM: Dead Space Remake42
23.Turkey FedupsamaniaUSG KELLION'A DÖNÜŞ | ZOR MOD - BÖLÜM 242
24.Turkey DANGER BOZORGDEAD SPACE PS1 | دد اسپیس فَاکه اور ریَال؟39
25.Turkey FedupsamaniaISHIMURA SAVUNMA SİSTEMİ | ZOR MOD - BÖLÜM 737
26.Turkey JACKHAMMERDead Space Remake | Xbox Series S vs X | 60 FPS TEST | Graphics Comparison | 4K |36
27.Turkey Dost KayaoğluDEAD SPACE REMAKE (Lütfen Callisto'dan iyi olsun)35
28.Turkey Ariel BOB Gamingریمیک اساسی دد اسپیس | گرافیک پشم ریزون 😍32
29.Turkey Oyun MakinesiSteam Komik Oyun Yorumları Oyunlara Yapılan Komik ve İlginç Yorumlar #232
30.Turkey Fedupsamania4 TRİLYON TONLUK YÜK | ZOR MOD - BÖLÜM 432
31.Turkey MakeItFunnyDead Space Part 4 | 😨 کاپیتانو پیدا کردم31
32.Turkey Konsol ÜssüBU NASIL WITCHER? Dead Space Remake Mi Reboot Mu? Öğle Arası30
33.Turkey FedupsamaniaNEREDESİN NICOLE? | ZOR MOD - BÖLÜM 330
34.Turkey Baziplotبهترین ریمیک تاریخ کدومه؟ معرفی ۱۰ ریمیک برتر تاریخ بازیهای ویدیویی #بازی #پلی_استیشن25
35.Turkey Dost Kayaoğlu ArşivDost Kayaoğlu Dead Space Remake İncelemesi Tadında24
36.Turkey RazorXTurkHayatından memnun musun?23
37.Turkey FedupsamaniaISHIMURA'DA AŞI GÜNÜ | ZOR MOD - BÖLÜM 921
38.Turkey FedupsamaniaÖLÜMSÜZ ORGANİZMA | ZOR MOD - BÖLÜM 821
39.Turkey MakeItFunnyDead Space Part 3 | !دارک اسپیس21
40.Turkey Rampage Studioنقد بررسی Dead Space Remake + مقایسه18
41.Turkey PlayStation TürkiyeDead Space Oynanış Fragmanı18Let's Play
42.Turkey DemosKratosDead Space Remake Ve Orijinali Grafik Karşılaştırması İncelemesi | Alınır mı ?17
43.Turkey LudenoidDEAD SPACE REMAKE İNCELEME | UCUZA NASIL ALINIR?16
44.Turkey MakeItFunnyDead Space Part 1 | فضای ناشناخته، چی از این ترسناک تر؟16
45.Turkey PouryA Remnantلتس پلی و داستان بازی فضای مرده : باسازی شده l Dead Space Remake Gameplay15
46.Turkey Vacolo GamingAsus Tuf Gaming A15 Ryzen 7 7735hs Rtx 4060 Dead Space Remake15
47.Turkey tarikcillSORU İŞARETLERİ VAR (Xbox Series S Dead Space Remake İnceleme)15
48.Turkey Onur UlgerDEAD SPACE HİKAYESİ (REMAKE 2023) #deadspace202314
49.Turkey Murat Barutcu GlobalKORKU ve GERİLİM // DEAD SPACE REMAKE TÜRKÇE FİNAL14
50.Turkey MakeItFunnyDead Space | پاش جا موند🥴 #deadspace2023 #دداسپیس13
51.Turkey MakeItFunnyDead Space Part 5 | یکی از عمد خرابکاری کرده؟13
52.Turkey Review BroowDEAD SPACE REMAKE HARİKA OLMUŞ!13
53.Turkey HGH Horror Games HouseDead Space: Remake | Full Game | Longplay Walkthrough Gameplay No Commentary13Walkthrough
54.Turkey JACKHAMMERDead Space Remake | Xbox Series S vs X | 60 FPS TEST | Graphics Comparison | 4K |12
55.Turkey UgurcellUzayda Mahsur Kaldım! - Dead Space Bölüm #111
56.Turkey Oynar BaşlıkDead Space Remake (Türkçe) 6. Bölüm11
57.Turkey Tnakres online#deadspace2023 İshak maceraya devam ediyor , buyursunlar efendim...P1610
58.Turkey Tnakres online#deadspace2023 ishak macerası devam ve botanik karştı hemşerim , buyursunlar efendim...P1410
59.Turkey Gözlüklü İskeletISHIMURA'ya İNİŞ (Dead Space Remake) 1. BÖLÜM10
60.Turkey Alex Hunt1 ГОД КАНАЛУ \ DEAD SPACE #1 \ Чёрный рассвет10Review
61.Turkey BeyzaTVDEAD SPACE (Remake) - 19.Bölüm [FİNAL]: Korkunç Son 💀9
62.Turkey Talha AynacıDEAD SPACE REMAKE’TEN 5 İLGİNÇ DETAY9
63.Turkey Disket KutusuLETS NOSTALJİ - Dead Space 12. Bölüm9
64.Turkey Dost KayaoğluMadem Para Verdim Bitireceğim (Dead Space Remake #2)9
65.Turkey Frenk Benjamin GamingDEAD SPACE REMAKE | #1 - 15 YILLIK DEĞİŞİM... | TÜRKÇE ÇEVİRİ/2K RTX ULTRA GPX9
66.Turkey DemosKratosDEAD SPACE REMAKE 1.BÖLÜM TÜRKÇE9
67.Turkey AMİPDEAD SPACE REMAKE İNCELEME ama küçük çaplı9
68.Turkey Konsol Oyun[ 🔴 Evden Chill ] Sıfır ve 2.el Piyasa Fiyatları PS5 Xbox Series S / X Sonra Dead Space Remake Devam9
69.Turkey sebehzrBEST HORROR GAME EVER.DEAD SPACE REMAKE9
70.Turkey BİR KEZ DE BENDEN İZLEYİNAvcı Peşimizde Kaçç!! - DEAD SPACE REMAKE IMPOSSIBLE MODE (TÜRKÇE) BÖLÜM 48
71.Turkey Tnakres online#deadspace2023 İshak kaldığı yerden devam ama ölmemiş bu zırto , buyursunlar efendim...P208
72.Turkey Tnakres online#deadspace2023 İshak ile oradan buraya buradan oraya marker burada ama , buyursunlar efendim...P238
73.Turkey Elder GamesDEAD SPACE REMAKE TÜRKÇE (TEPKİ)8
74.Turkey Murat Barutcu GlobalKORKU ve GERİLİM // DEAD SPACE REMAKE TÜRKÇE PART#18
75.Turkey Tnakres online#deadspace2023 İshak , Litvanyalıyı kesti ve sıradaki lütfen , buyursunlar efendim...P158
76.Turkey Tnakres online#deadspace2023 İshak kaldığı yerden devam ediyor nasıl bi bölüm oldu , buyursunlar efendim...P188
77.Turkey BeyzaTVDEAD SPACE (Remake) - 1.Bölüm: Uzayda İliklerimize Kadar Korku😨7
78.Turkey Alex HuntШептуны \ DEAD SPACE #27Review
79.Turkey DemosKratosDEAD SPACE REMAKE 2.BÖLÜM TÜRKÇE | YOĞUN BAKIM7
80.Turkey Abilowمعرفی ترسناک ترین بازی کامپیوتر سال | dead space remake7
81.Turkey UgurcellAlev Silahı Ve Dev El - Dead Space Bölüm #37
82.Turkey Mücahit YurtluDead Space Evreni ve Hikayesi7
83.Turkey Frenk Benjamin GamingDEAD SPACE REMAKE | #10 - HANGİMİZ DAHA İYİ AVCI ? | TÜRKÇE ÇEVİRİ/2K RTX ULTRA GPX7
84.Turkey burunoSahibinden satılık uzay gemisi#deadspace2023 #remake #scary #gameplay #short #viral #trending #trend7
85.Turkey Anonymous ÇeviriDEAD SPACE REMAKE TÜRKÇE YAMA %100 | ANONYMOUS ÇEVİRİ7
86.Turkey Konsol Oyun[ 🔴 Dükkanda Canlı ] Yarın Gece State of Play Yayınımız var neler bekliyosunuz öğrenelim :)7
87.Turkey burunoBen asla gerilmem!#shorts #deadspace2023 #remake #scary #gameplay #short #viral #trending #trend #yt7
88.Turkey FragtistEA Play'de Neler Gördük? | Dead Space Remake, Grid Legends ve Battlefield 2042 Portal Modu6
89.Turkey Frenk Benjamin GamingDEAD SPACE REMAKE | #12 - LEVIATHAN | TÜRKÇE ÇEVİRİ/2K RTX ULTRA GPX6
90.Turkey Elder GamesDead Space Remake Türkçe Bölüm 36
91.Turkey Tnakres online#deadspace2023 Yeni serimiz , Uzay macerası yeniden başlıyor , buyursunlar efendim...P16
92.Turkey PixopatPIXOPAT LIVE / DEAD SPACE'E BAŞLIYORUZ!6
93.Turkey Konsol Oyun[ 🔴 Dükkanda Korku Oyun ] Önce Setup Düzenleme yapalım sonra Dead Space Başlar 😎6
94.Turkey artemiXerrHÜSMEN AGA GEL YAV| Dead Space Remake #96
95.Turkey sebehzrDEAD SPACE REMAKE IS WAY TOO MUCH.6
96.Turkey NextGenCeoDead Space™ Remake I Gameplay I RX 7900 XT & Ryzen 5 7600X (1440P Ultra&FSR2)6
97.Turkey Tnakres online#deadspace2023 İshak ile oradan buraya buradan oraya marker burada ama , buyursunlar efendim...P246
98.Turkey Tnakres online#deadspace2023 İshak ile oradan buraya buradan oraya marker burada ama , buyursunlar efendim...P256
99.Turkey Tnakres online#deadspace2023 Hiç bir alet çalışmıyor ve her bi haltı ben yapıyorum , buyursunlar efendim...P56
100.Turkey MerlinPlusDead Space Remake - İlk Bakış6