Королівські зайці - Серце-місяць (2011)

Channel:
Subscribers:
1,290
Published on ● Video Link: https://www.youtube.com/watch?v=3lCSVJt6NJg



Duration: 52:32
1,113 views
67


00:00 01. Пісні такі
слова: О. Лазер
03:36 02. Голубка
слова: Леся Українка
07:10 03. Серце-місяць
слова: древньокорейська поезія
11:28 04. Замість сонця
слова: Т. Жирко
15:35 05. Аби я
слова: Леся Українка
19:52 06. Тінь
слова: П. Коробчук
23:47 07. Ілюзії
слова: Володимир Сосюра
28:14 08. Лускунчик
слова: Олександр Олесь
32:17 09. Дні без сонця
слова: Леся Українка
36:22 10. Іскра
слова: Леся Українка
Bonus:
40:23 11. Під мостом Мірабо
слова: Гійом Аполлінер
44:22 12. Мій сон
слова: О. Колесниченко
48:10 13. Йо-хо-хо
слова: Лся Українка

© 2011 Королівські зайці
© 2011 МА "Наш Формат"

Невичерпний талант Лесі Герасимчук, яка є засновником, композитором гурту "Королівські зайці" та виконавцем власної творчості, не залишає байдужим нікого, хто мав змогу її почути. Леся не пише текстів, вона використовує вірші украінських поетів, в’яжучи їх з власною музикою, - і народжується несподіваний твір, від мелодічної лірики якого захоплює подих. Слухаючи пісні Лесі, розумієш, що немає більшого щастя, ніж кохання та спілкування з природою, та всі буденні проблеми залишаються далеко позаду.

Народилась Леся у творчій сім’ї в Житомирі. Мама Лесі полюбляла займатись живописом, а батько – досить відомий в Україні письменник – Дмитро Герасимчук. Але, попри таку обдарованість, як зізнається сама Леся, вплив батьків на її творче становлення був "ніяким". А "розпорядником" долі маленької Лесі став легендарний Володимир Івасюк, батьків друг, який, прослухавши шестирічну дівчинку, однозначно заявив, що вона – майбутній композитор. І не помилився... Ще в музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької, де вона навчалась після переїзду з батьками до Львова, Леся "страждала" на музичні проєкти, а одним з перших був проєкт під назвою "Галицький ринок". Це був перший дотик слави, адже одна з пісень стала шкільним хітом.

Очевидно, що окремою темою є вибір Лесею текстів для своїх пісень. Адже всі вони - виключно українських поетів-класиків. Це - Леся Українка, Олександр Олесь, Володимир Сосюра, Павло Тичина, а також Ліна Костенко, яку теж, мабуть, можна назвати українським класиком. Одна з пісень написана на вірш болгарського класика 20-х років Димчо Дебелянова.

Отож, тільки класики... Дивно? Можливо, найбільше для самої Лесі, адже, за її власними словами, "рука не піднімається писати на інші тексти, хоча і серед сучасних поетів є багато достойних".

COPYRIGHT DISCLAIMER
Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. This song is fair use under the U.S. copyright law because it is (1) Noncommercial (2) transformative in nature (3) does not compete with original work and could have no negative effect on its market.