88,000

Duration: 30:32
5,162 views
87

FCSB se impune în prima etapă din noul sezon, împotriva celor de la FCU Craiova, scor 3-1. Costin Ștucan și Stelian Stancu trag concluziile partidei de la Târgu Jiu.

Care sunt impresiile tale după prima repriză? Scrie-ne opinia ta.

👁‍🗨 Urmărește-ne și pe:

💬 Contactează-ne aici: gazeta@gsp.ro
🏆 Gazeta Sporturilor – singurul ziar de sport din România
🏆 GSP.ro – cel mai bun site de sport din România

#fcucraiova #fcsb #gsplive

Other Videos By Gazeta Sporturilor

2023-07-18Dan Nistor o pune în gardă pe Rapid: „Mai avem și alte faze lucrate!” + dați afară de pe Cluj Arena
2023-07-18Andrei Gorcea a fost eroul clujenilor la Ploiești » Cum a reușit să apere penalty-ul lui Budescu
2023-07-18Gigi Becali a râs de președintele unui mare club european: „Nu vezi că are pantofii scorojiți?!”
2023-07-18Ovidiu Herea a analizat Rapidul: „Nu cred că vor câștiga campionatul! Bergodi e potrivit echipei”
2023-07-18Ediție Specială GSP Live: Dinamo - U Craiova. „Câinii” au revenit în Superligă!
2023-07-17Ediție Specială GSP Live: Dinamo - U Craiova 0-2. Ahmed Bani a ratat un penalty la 0-1
2023-07-17Ediție Specială GSP Live: Dinamo - U Craiova. Repriză bună făcută de „câini”, Craiova dezamăgește
2023-07-17Conferință de presă - Prezentare sponsor Dinamo
2023-07-17Iulian Chiriță, invitatul zilei la GSP Live (17 iulie)
2023-07-16DINAMO - U CRAIOVA. Neluț Roșu și Ovidiu Burcă prefațează meciul de pe Arcul de Triumf
2023-07-16Ediție Specială GSP Live: FCU Craiova - FCSB 1-3. Start perfect pentru vicecampioana României
2023-07-16Ediție Specială GSP Live: Pauză în FCU Craiova - FCSB. Oltenii, în corzi după primele 45 de minute
2023-07-16Ediție Specială GSP Live: FCU Craiova - FCSB. Prefațăm duelul alături de Stelian Stancu
2023-07-16Liviu Ciobotariu: "CSKA investește foarte mult și ne va aștepta o partidă foarte dificilă"
2023-07-16Adnan Aganovici: "Sper să facem un meci mare cu CSKA! E important să nu pierdem"
2023-07-16Roland Niczuly: "CSKA e o adversară puternică, dar nu imposibilă! O să fie o atmosferă incendiară"
2023-07-16Marius Ștefănescu: "CSKA Sofia a făcut transferuri bune, dar în fotbal niciodată nu se știe!"
2023-07-15Bergodi, la primul meci după 8 ani pe banca Rapidului: „Nu pot să le reproșez nimic băieților”
2023-07-15Liviu Ciobotariu, declarații pline de fair-play după remiza din Giulești: „Rapid se bate la titlu!”
2023-07-15Cătălin Cîrjan, cucerit din prima de fani: „Nu sunt multe echipele care vor face puncte aici”
2023-07-15Acuzații grave după Rapid - Sepsi: „Viciere de rezultat! E clar, dar nu putem dovedi acest lucru”