88,300

Duration: 30:20
2,210 views
47

FCU Craiova și FCSB, cel mai tare meci al rundei inaugurale din Superligă, este prefațat la GSP Live de Costin Ștucan și Stelian Stancu.

Reușește FCSB să câștige fără Compagno și Octavian Popescu? Scrie-ne opinia ta.

👁‍🗨 Urmărește-ne și pe:

💬 Contactează-ne aici: gazeta@gsp.ro
🏆 Gazeta Sporturilor – singurul ziar de sport din România
🏆 GSP.ro – cel mai bun site de sport din România

#fcucraiova #fcsb #gsplive

Other Videos By Gazeta Sporturilor

2023-07-18Gigi Becali a râs de președintele unui mare club european: „Nu vezi că are pantofii scorojiți?!”
2023-07-18Ovidiu Herea a analizat Rapidul: „Nu cred că vor câștiga campionatul! Bergodi e potrivit echipei”
2023-07-18Ediție Specială GSP Live: Dinamo - U Craiova. „Câinii” au revenit în Superligă!
2023-07-17Ediție Specială GSP Live: Dinamo - U Craiova 0-2. Ahmed Bani a ratat un penalty la 0-1
2023-07-17Ediție Specială GSP Live: Dinamo - U Craiova. Repriză bună făcută de „câini”, Craiova dezamăgește
2023-07-17Conferință de presă - Prezentare sponsor Dinamo
2023-07-17Iulian Chiriță, invitatul zilei la GSP Live (17 iulie)
2023-07-16DINAMO - U CRAIOVA. Neluț Roșu și Ovidiu Burcă prefațează meciul de pe Arcul de Triumf
2023-07-16Ediție Specială GSP Live: FCU Craiova - FCSB 1-3. Start perfect pentru vicecampioana României
2023-07-16Ediție Specială GSP Live: Pauză în FCU Craiova - FCSB. Oltenii, în corzi după primele 45 de minute
2023-07-16Ediție Specială GSP Live: FCU Craiova - FCSB. Prefațăm duelul alături de Stelian Stancu
2023-07-16Liviu Ciobotariu: "CSKA investește foarte mult și ne va aștepta o partidă foarte dificilă"
2023-07-16Adnan Aganovici: "Sper să facem un meci mare cu CSKA! E important să nu pierdem"
2023-07-16Roland Niczuly: "CSKA e o adversară puternică, dar nu imposibilă! O să fie o atmosferă incendiară"
2023-07-16Marius Ștefănescu: "CSKA Sofia a făcut transferuri bune, dar în fotbal niciodată nu se știe!"
2023-07-15Bergodi, la primul meci după 8 ani pe banca Rapidului: „Nu pot să le reproșez nimic băieților”
2023-07-15Liviu Ciobotariu, declarații pline de fair-play după remiza din Giulești: „Rapid se bate la titlu!”
2023-07-15Cătălin Cîrjan, cucerit din prima de fani: „Nu sunt multe echipele care vor face puncte aici”
2023-07-15Acuzații grave după Rapid - Sepsi: „Viciere de rezultat! E clar, dar nu putem dovedi acest lucru”
2023-07-15Ștefănescu, dezlănțuit la adresa arbitrajului din Giulești: „Mladinovici ne rupe pe unde ne prinde!”
2023-07-15RAPID - SEPSI // Imnul Rapidului cântat de peste 11.000 de spectatori în prima etapă a noului sezon