Gothic 3 Zmierzch Bogów: [#8] (Montera tętniąca życiem)
Dołącz do widzów ► http://bit.ly/1zNOpsE
Gothic 3: Zmierzch Bogów (Gothic 3: Forsaken Gods) - Samodzielny dodatek do gry Gothic 3, wyprodukowany przez indyjską firmę Trine Games i wydany przez JoWooD Entertainment w 2008 roku. Polonizacją oraz wydaniem gry w Polsce zajął się CD Projekt.
Minęły dwa lata od wydarzeń z podstawowej wersji gry. Myrtana została podzielona na cztery części rządzone przez dawnych przyjaciół bezimiennego bohatera. Gorn zajął twierdzę paladynów -- Gothę, Thorus przejął zamek w Trelis i okoliczne tereny oraz zjednoczył orków, Lee przejął wschodnią część kraju oraz stolicę -- Vengard, zaś bracia Inog i Anog odsunęli się od konfliktu wojennego i zarządzają Silden i Geldern.
Konflikt toczy się pomiędzy Gornem i Thorusem. Orkowie napadają na kupców oraz obywateli Myrtany, a buntownicy zawzięcie temu protestują. Zaczyna się tu rola bohatera, który po wyczerpującej walce z Xardasem zamierza ponownie zjednoczyć Myrtanę..
O to kolejny odcinek Zagrajmy lub Let's Play Gothic 3: Zmierzch Bogów
Film wideo stanowi:
- Zagrajmy w Play Gothic 3: Zmierzch Bogów
- Zagrajmy w Gothic 3
- Let's Play Gothic 3: Zmierzch Bogów
- Let's Play Gothic 3
- Gameplay Gothic 3
- Gameplay Gothic 3: Zmierzch Bogów
Facebook ► https://www.facebook.com/Feomathar17
Streamy ► http://www.twitch.tv/feoxter
Other Videos By Feomathar
Other Statistics
Gothic 3 Statistics For Feomathar
Feomathar currently has 113,180 views spread across 31 videos for Gothic 3. There's over 1 day worth of watchable video for Gothic 3 published on his channel, or 8.63% of the total watchable video on Feomathar's YouTube channel.