Need for Speed: Most Wanted "Audi R8 GT Spyder" [CRASHDOWN] (ODC.68)

Channel:
Subscribers:
358
Published on ● Video Link: https://www.youtube.com/watch?v=jVLHncDJh2Y



Duration: 7:04
0 views
0


Need for Speed Most Wanted – komputerowa gra wyścigowa z serii Need for Speed, wyprodukowana i wydana w 2005 roku przez Electronic Arts. Ukazała się ona na platformach Xbox 360, Microsoft Windows, PlayStation 2, Xbox, GameCube, PlayStation Portable, Game Boy Advance, Nintendo DS; edycja na PSP posiadała nazwę Need for Speed: Most Wanted 5-1-0.
Fabuła
Główny bohater przyjeżdża do fikcyjnego miasta Rockport, gdzie odbywają się nielegalne wyścigi. Gra zaczyna się od wyścigu z 15. kierowcą Czarnej Listy – Razorem, mającym wtedy Forda Mustanga GT. Jednak przed wyścigiem Razor uszkadza jego samochód, przez co wygrywa i zdobywa auto. Po tym wyścigu bohater zostaje aresztowany, ale po niedługim czasie wypuszczony z powodu braku dowodów. W międzyczasie Razor został pierwszym kierowcą Czarnej Listy, używając wozu bohatera – BMW M3 GTR, a tuż za nim znajdują się w rankingu jego kompani – Bull i Ronnie.
Po wyjściu z aresztu pomaga graczowi Mia Townsend, która oddaje jemu swój garaż służący za kryjówkę przed policją. Z początku bohater ściga się tylko w przedmieściach, dopiero po pokonaniu kierowcy na 13. pozycji na Czarnej Liście - VIC'a, może wjechać do Camden Beach, zaś po pokonaniu kierowcy na 9. pozycji bohater może cieszyć się z jazdy po Rockport. Mia wraz z innym kierowcą Rogiem informuje bohatera o wydarzeniach z Rockport. Gracz ma za zadanie pokonać wszystkich kierowców Czarnej Listy. Aby to zrobić, musi ukończyć odpowiednią liczbę wyścigów, zdobyć kamienie milowe i odpowiednio wysokie notowania. Im wyższe miejsce danego kierowcy na Liście, tym wymagania są wyższe. Po spełnieniu wymagań dochodzi do bezpośredniego wyścigu z kierowcą z Listy (mogą być ich 2 – 5; odpowiadają one specjalizacji danego kierowcy). Po ich wygraniu gracz wybiera dwie karty należące do kierowcy (znajdują się tam darmowe osiągi, ulepszenia karoserii lub wyglądu oraz dowód rejestracyjny samochodu pokonanego kierowcy, premia pieniężna, karta zwolnienia z aresztu). Po wygraniu pięciu wyścigów z Razorem następuje epilog gry – bohater odzyskuje swoje BMW, ale zmuszony jest uciekać przed agentami federalnymi i sierżantem Crossem. Fabuła gry jest kontynuowana w grze Need for Speed: Carbon
Rozgrywka
W grze występują trzy tryby: Kariera, Seria prób i Szybki wyścig. Pierwszy z nich jest głównym trybem, zawierającym wątki fabularne oraz możliwość eksploracji miasta. Seria prób ma przeznaczenie treningowe (ćwiczenie zdolności prób czasowych oraz uciekania przed policją), natomiast Szybki wyścig pozwala na uczestnictwo w pojedynczym wyścigu.
Wśród rodzajów wyścigów gracz ma do wyboru następujące:
Tor – standardowy wyścig na okrążenia.
Sprint – zwykły wyścig od punktu A do punktu B.
Drag – krótki sprint, w którym gracz musi zmieniać biegi i uważać na ruch uliczny.
Eliminacje – wyścig na okrążenia, w którym po każdym okrążeniu odpada najsłabszy kierowca, dopóki nie zostanie wyłoniony zwycięzca.
Próba prędkości – sprint, w którym wygrywa ten, który uzyska najwyższą prędkość zsumowaną ze wszystkich fotoradarów rozlokowanych na trasie wyścigu.
Próba czasowa – sprint, w którym bierze udział tylko gracz i musi w wyznaczonym czasie dojechać do następnego punktu kontrolnego.




Other Videos By Grywanka


2024-05-27Euro Truck Simulator 2 [LVL 38] Frankfurt-Dusseldorf "Garaż NR 54 i powiększanie floty" (ODC.232)
2024-05-27Prototype [OVER-ARCHING TRIUMPH] (ODC.21)
2024-05-27Sniper Elite 4 - WILLA GIOVI FIORINI "cz4" (ODC.31)
2024-05-27Need for Speed: Most Wanted "Audi R8 GT Spyder" [PARK AND RIDE] (ODC.70)
2024-05-27Kerbal Space Program || Tryb naukowy || Teleskop na orbicie solarnej (ODC.55)
2024-05-27STAR WARS - Jedi: Upadły zakon [ROZDZIAŁ 5] Dathomira "Grobowiec Kujeta, Taron Malicos" (ODC.21)
2024-05-27Euro Truck Simulator 2 [LVL 38] Frankfurt-Stuttgart "Garaż NR 52-53 i powiększanie floty" (ODC.231)
2024-05-27Need for Speed: Most Wanted "Audi R8 GT Spyder" [CRUISE CONTROL] (ODC.69)
2024-05-27Sniper Elite 4 - WILLA GIOVI FIORINI "cz3" (ODC.30)
2024-05-27Euro Truck Simulator 2 [LVL 38] Graz-Linz "Garaż NR 51 i powiększanie floty" (ODC.230)
2024-05-27Need for Speed: Most Wanted "Audi R8 GT Spyder" [CRASHDOWN] (ODC.68)
2024-05-27Euro Truck Simulator 2 [LVL 38] Frankfurt-Osnabruck "Garaż NR 50 i powiększanie floty" (ODC.229)
2024-05-27Sniper Elite 4 - WILLA GIOVI FIORINI "cz2" (ODC.29)
2024-05-27Prototype [GRIND THE BONES] (ODC.20)
2024-05-27Need for Speed: Most Wanted "Audi R8 GT Spyder" [CRUSH HOUR] (ODC.67)
2024-05-27Euro Truck Simulator 2 [LVL 38] Rostock-Hamburg "Garaż NR 48-49 i powiększanie floty" (ODC.228)
2024-05-27Kerbal Space Program || Tryb naukowy || Skaner orbitalny. Skanujemy Kerbin (ODC.54)
2024-05-27STAR WARS - Jedi: Upadły zakon [ROZDZIAŁ 5] Zeffo "Eksploracja na 100%" (ODC.20)
2024-05-27Need for Speed: Most Wanted "Maserati GT MC Stradale" [BLOODY NOSE] (ODC.66)
2024-05-27Sniper Elite 4 - WILLA GIOVI FIORINI "cz1" (ODC.28)
2024-05-27Euro Truck Simulator 2 [LVL 38] Kilonia-Rostock "Garaż NR 47 i powiększanie floty" (ODC.227)



Tags:
zagrajmy
Granie bez komentarza
Gry
Gameplay
PC
Letsplay
shorts
Playstations
Game
Gamers
Short
Prolog
Film
Trailer
Zadania
Misje
ciche granie
cichy kanał
Need for Speed Most Wanted