Doom 3 - Nostalgický let's play | #17 | CZ/SK

Doom 3 - Nostalgický let's play | #17 | CZ/SK

Channel:
Subscribers:
15,241
Published on ● Video Link: https://www.youtube.com/watch?v=39GYD0_6n_IGame:
Doom 3 (2004)
Category:
Let's Play
Duration: 1:01:52
247 views
100.00% liked this video   24   0


Tak jsem si konečně udělal čas a připravil si pro vás další z řady nostalgických let’s playů, a to na hru, o kterou jste mě žádali už mnohokrát. Jedná se o nezapomenutelný Doom 3, který ve své době nejenže patřil ke špičce žánru fps, ale také se z hlediska technického zpracování stal přelomovým titulem podobně jako Half Life 2. Poprvé se zde totiž objevily moderní efekty stínování a světel, které dosud jiné hry prakticky neměly. A tak se jistě mnoha z nás toto pokračování legendárního Dooma nesmazatelně vrylo do paměti.

Na rozdíl od předchozích dílů je třetí Doom mixem střílečky a hororové adventury, která sází hlavně na strašidelnou atmosféru a zajímavý příběh. Jako právě čerstvý nováček mezi mariňáky se ocitáte ve výzkumném zařízení na planetě Mars, kde se krátce po vašem příletu začnou dít velmi podivné věci. I když se to zdá být v podání id Software neuvěřitelné, v této hře je na přběh kladen opravdu velký důraz a takovýto styl her mám já osobně opravdu velmi rád. Proto už se také těším, až si celou hru projdeme. A když bude zájem, vezmeme to i s datadiskem.

Doufám, že vás tento nostalgicky pojatý let's play zabaví stejně, jako všechny ty předešlé. Ať už jste Dooma 3 sami kdysi hráli nebo jej nyní vidíte poprvé v životě, věřím, že si atmosféru této úžasné hry náležitě užijete. Navíc díky českému dabingu si to můžeme všichni vychutnat opravdu naplno, takže se nebojte komentovat, lajkovat a sdílet s ostatními. Díly se budu snažit vydávat obden, nicméně tentokrát to není pravidel a tudíž může dojít k větším prodlevám. Snad to ale nikomu vadit nebude. Přeji příjemnou zábavu ;-)