LEGIA W EUROPIE i SZACUN DLA RAKOWA | REAKCJE NA MECZ! LEGIA - SLAVIA 2:1 | GENT - RAKÓW 3:0

NAJLEPSZE REAKCJE NA MECZ LEGIA - SLAVIA 2:1

#Legia Warszawa awansowała do fazy grupowej #LigaEuropy. Mistrzowie Polski pokonali przed własną publicznością Slavia Praga 2:1, a bohaterem meczu został Mahir #Emreli, który strzelił oba gole dla Wojskowych. Goście od 3. minuty musieli radzić sobie w "dziesiątkę" po czerwonej kartce dla Tomasa Holesa. Natomiast #Raków Częstochowa przegrał na wyjeździe z KAA Gent 0:3 (0:1) i nie awansuje do fazy grupowej #LigaKonferencji UEFA. Sił i jakości starczyło na wyrównaną walkę tylko do przerwy. Bramkarz Rakowa Kovacević to za mało.
Oglądaliśmy mecz! REAKCJE ZWYKŁY KIBIC, UCHO i ARTUREK!

Chcesz zobaczyć więcej takich filmów?! Koniecznie zostaw 👍 i daj znać o tym w komentarzu👇